Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Усі знаємо, що картопля фрі – найпопулярніший продукт у всіх фастфудах в Україні. Упаковка виготовлена із харчового картону. Коробка для картоплі фрі відмінно підходить для транспортування та є одноразовим посудом.
Колір: Чорний
Нанесення: Без напису
Склад: харчовий картон
Розміри (ДхШхВ)*, см: 120×90×40
*Д - довжина по низу, Ш - ширина по низу, В - висота
К-ть у коробі: 750 шт.
Упаковка виготовляється з крейдованого харчового картону. Однаково підходить як під картоплю фрі, так і картоплі по селянському.
Місткість за вагою: 150 гр
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для продуктів |
- Ціна: 98 ₴

