Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

коричневое донышко, прозрачная крышка
Минимальный заказ 50 шт!
SL-331
184х129х56
600 шт/ящ
Область застосування:
Упаковка для ролів і для суші дозволить доставити Вашим клієнтам продукцію в цілості й схоронності. Прозора кришка пластикового контейнера для суші, для ролів дозволяє бачити вміст, тим самим підкреслюється презентабельність Ваших страв.
У нашому магазині Ви знайдете як упаковку з темним дном, так і повністю прозору, а так само соусники різного обсягу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 184 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 129 мм |
| Призначення упаковки | Для суши |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальне замовлення | 50 шт |
| Оптова ціна під час замовлення | від 5 ящиків |
- Ціна: 350 ₴/упаковка


