Одноразова упаковка HF-25 прозора 155х151х57 мм (аналог ПС-11) РЕТ, 700 шт/уп

2 205 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: HF-25РЕТ
Пропонуємо до Вашої уваги блістерну одноразову упаковку HF-25. Упаковка призначена для розфасовки різних продуктів. Виготовлені блістери із первинного полістиролу. Міцні та прозорі контейнери можуть використовуватися як для харчових продуктів, так і для упаковки інших товарів.
Одноразова блістерна упаковка – найпоширеніший вид упаковки. Такі ємності доступні за ціною, зручні у використанні, багато різновидів за розміром та формою.
Контейнер формою «жаба», кришка не знімна, закривається на спеціальні замки.
Такий вид одноразової упаковки відмінне рішення для розфасовки продуктів, служб доставки їжі, для відділів кулінарії в супермаркеті і просто для використання в домашніх умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Висота | 57 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | ПЭТ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальне замовлення | 700 шт |
| Кількість місць для відправки | 1 |
| Кришка | "жабка" |
- Ціна: 2 205 ₴/упаковка
