Одноразова блістерна упаковка ПС-122 прозора 1700 мл, 500 шт/уп

3 290 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ПС-122
Пропонуємо до Вашої уваги блістерну одноразову коробку ПС-122. Паковання призначене для розфасування різних харчових продуктів. Виготовлені блістери з первинного полістиролу. Міцні та прозорі контейнери можуть використовуватися як для харчових продуктів, так і для пакування інших товарів.
Одноразове блістерне паковання найпоширенішого вигляду паковання. Такі ємності доступні за ціною, зручні у використанні, багато різновидів за розміром і формою.
Контейнер за формою «жаба», кришка не знімна, закривається на спеціальні замки.
Такий різновид одноразового паковання — чудове рішення для розфасування продуктів, для служб доставки їжі, для відділів кулінарії в супермаркеті та просто для використання в домашніх умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Альфа Пак |
| Об`єм | 1700 мл |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 87 мм |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Полістирол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір/Обсяг | 230*130*87 мм, висота основи 48 мм |
| Мінімальне замовлення | 500 шт |
| Кількість місць для відправки | 1 |
| Кришка | "жабка" |
| Основні | |
| Кількість в упаковці | 500 |
- Ціна: 3 290 ₴

