Контейнер (пінетка) для ягід прозорий на 1 кг, 1000 шт./ящ.

3 080 ₴/ящик
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AZ-1
Торговля ягодами та фруктами легко може перетворитися на збуткове заняття, якщо не потурбуватися про якісне паковання таких продуктів. Важливо зберегти їх показний зовнішній вигляд і захистити від різних негативних умов довкілля.
Інтернет-магазин «Horeca Pack» пропонує широкий асортимент одноразових пластикових контейнерів різних розмірів і форм. У нас ви можете замовити пінетки для ягід за вигідною вартістю гуртом.
Проблема транспортування і зберігання стосується не тільки закордонних ягід і фруктів. Місцевий урожай у разі неправильного зберігання наступного дня перетвориться на компот. Найбільше в надійній тарі потребують:
- вишня, черешня;
- чорна, червона смородина;
- полуниця, ожина;
- персик, абрикос;
- нектарин.
Паковання створене спеціально для збереження ягід і фруктів, воно добре захищає продукти від зовнішнього впливу, дає змогу їм залишатися привабливими й апетитними впродовж довгого періоду.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 1 л |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 110 мм |
| Виробник | Укрпаклайн |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні характеристики | |
| Розмір/Обсяг | 190*114*114 мм, 1750 мл ≈ 1 кг |
| Кількість в упаковці | 800 шт |
| Мінімальне замовлення | 800 шт |
| Матеріал/Склад | ПЕТ |
| Кількість місць для відправки | 1 |
- Ціна: 3 080 ₴/ящик



